Home F1 / Formula 1 Other Sports 24x7 Contact
 
- Today's Schedule - Current BST Time 
 


05:05 Australia A-League : Melbourne City vs Adelaide United BT Sport 1 UK (CH-31) | beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

07:45 Ethiopia Premier League : Adama Ketema vs Sebeta Ketema SuperSport Football (CH-56)

09:15 POLAND Ekstraliga Women : AZS UJ Krakow Women vs UKS SMS Lodz Women TVP Sport Poland (CH-128)

10:00 Southeast Asian Games Third Palace : Malaysia U23 vs Indonesia U23 Astro Arena (CH-7)

10:00 Austria Amateur Bundesliga Women : Sudburgenland (W) vs. FC Bergheim (W) ORF Sport Plus (CH-18)

11:00 Portugal Campeonato Nacional Feminino : Torreense vs Sporting CP Sport Tv1 Portugal (CH-49)

11:00 Portugal Campeonato de Portugal : LGC Moncarapachense vs. SC Olhanense Canal 11 Portugal (CH-20)

11:30 POLAND Division 2 : Stal Rzeszow vs Lech Poznan 2 TVP Sport Poland (CH-128)

11:30 Italy Serie A : Spezia vs Napoli SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Arena Sport 1 Premium (CH-134) | DAZN1 Germany (CH-426) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) |

11:40 Poland I Liga : Arka Gdynia vs Sandecja Nowy Sącz Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

11:40 Poland I Liga : Widzew Łódź vs Podbeskidzie Polsat Sport Poland (CH-47)

11:40 Poland I Liga : GKS Tychy vs Korona Kielce Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-1)

12:00 England FA Vase : Littlehampton Town vs Newport Pagnell Town BT Sport 1 UK (CH-31)

13:00 Southeast Asian Games Final : Vietnam U23 vs Thailand U23 Astro Arena (CH-7)

13:15 Italy Coppa Italia Women : Juventus (W) vs. AS Roma (W) Sport 1 Israel (CH-140)

13:30 Netherlands Eredivisie : AZ vs Heerenveen Astro SuperSport 4 (CH-126) |

14:00 Sweden Allsvenskan :Hammarby IF vs. IFK Norrkoping FK Sport klub 3 Serbia (CH-103)

14:00 Kosovo Superliga : FC Ballkani vs. SC Gjilani ART Sport 1 Albania (CH-86)

14:00 Kosovo Superliga : KF Llapi vs. FC Prishtina ART Sport 2 Albania (CH-105)

14:00 Kosovo Superliga : KF Drita vs. KF Ulpiana ART Sport 3 Albania (CH-106)

14:00 Super Lig : Fatih Karagümrük vs Alanyaspor beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

14:00 Super Lig : İstanbul Başakşehir vs Trabzonspor beIN Sports 1 Turkey (CH-62) |

14:30 Hungary NB II : Vasas FC vs. Soroksar SC Duna World Hungary (CH-13)

14:30 Uruguay Primera Division : Rentistas vs Cerro Largo VTV+ (CH-391)

15:00 Egypt Premier League : Ismaily SC vs. National Bank of Egypt SC Ontime Sports Egypt (CH-8)

15:00 Norway Toppserien Women : Kolbotn (W) vs. Sandviken (W) NRK 1 Norway (CH-17)

15:00 Belgium First Division A : Union Saint-Gilloise vs Antwerp Eleven Pro League 1 Belgium (CH-2)

15:00 Brazil Serie B : Cruzeiro vs Sampaio Corrêa Premiere Brazil (CH-88)

15:15 Arabian Gulf League : Ajman Club vs. Al AIn UAE Abu Dhabi Sports 1 (CH-29)

15:30 Switzerland Super League : FC Zurich vs. FC Luzern RSI LA 2 Switzerland (CH-28)

15:30 Switzerland Super League : FC Sion vs. Servette Geneva blue sport 1 (CH-30)

15:30 Switzerland Super League : Young Boys Bern vs. Grasshopper Club Zurich blue sport 2 (CH-55)

15:30 Bosnia and Herzegovina Premijer Liga : FK Zeljeznicar Sarajevo vs. NK Siroki Brijeg Arena Sport 1 BiH (CH-59)

15:30 Russia Women's Football Championship : CSKA Moskva vs Zenit Match Premier Russia (CH-3)

15:30 UEFA U17 European Championship : Netherlands U17 vs France U17 Match! Football 3 Russia (CH-138) | TUDN USA (CH-66)

15:30 UEFA U17 European Championship : Poland U17 vs Bulgaria U17 beIN Sports MENA English 1 (CH-61) | BNT 3 Bulgaria (CH-4)

16:00 Denmark Superligaen Championship : FC Copenhagen vs. Aalborg BK TV3 Plus Denmark (CH-107)

16:00 Denmark Superligaen Championship : FC Midtjylland vs. Randers FC TV3 Sport Denmark (CH-108)

16:00 Croatia 2. HNL : NK Varazdin vs. NK Dugopolje HNTV Croatia (CH-5)

16:00 England Premier League : Simulcast RMC Sport 1 France (CH-119) | Canal+ France (CH-121) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | Sky Sport 2 Germany (CH-109) | Sky Sport 3 Germany (CH-110)

16:00 England Premier League : Arsenal vs Everton Astro SuperSport 2 (CH-124) | beIN Sports MENA Premium 3 (CH-100)

16:00 England Premier League : Brentford vs Leeds United Sky Sports Football (CH-35) | beIN Sports MENA 3 (CH-93)

16:00 England Premier League : Brighton & Hove Albion vs West Ham United RUSH (CH-6) | beIN Sports MENA 6 (CH-96)

16:00 England Premier League : Burnley vs Newcastle United  beIN Sports MENA 7 (CH-97)

16:00 England Premier League : Chelsea vs Watford Astro Supersport 4 (CH-126)

16:00 England Premier League : Crystal Palace vs Manchester United Sport 1 Israel (CH-140)

16:00 England Premier League : Leicester City vs Southampton RUSH (CH-9) | beIN Sports MENA 4 (CH-94)

16:00 England Premier League : Liverpool vs Wolverhampton Wanderers Astro Supersport 1 (CH-123) |Sky Sports Premier League (CH-130) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | beIN Sports MENA Premium 2 (CH-99) | DAZN 2 Spain (CH-446) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | ESPN2 SUR (CH-150) | Sport 2 Israel (CH-141)

16:00 England Premier League : Manchester City vs Aston Villa NBC USA (CH-53) | Astro SuperSport 3 (CH-125) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN BR (CH-81) | RMC Sport 2 France (CH-120) | Canal+ Premium Poland (CH-566) | beIN Sports MENA Premium 1 (CH-98) | DAZN 1 Spain (CH-445) | ESPN SUR (CH-149) | Telemundo (CH-131) | Sport 4 Israel (CH-143)

16:00 England Premier League : Norwich City vs Tottenham Hotspur Syfy USA (CH-26) | SuperSport Laliga (CH-415) | Astro Arena (CH-7) | beIN Sports MENA 2 (CH-92) | Canal+ Film Poland (CH-24) | Sport 3 Israel (CH-142) | DAZN 4 Spain (CH-448) | ESPN3 BR (CH-83)

16:00 Denmark Super Liga : Brøndby vs Silkeborg 6'eren Denmark (CH-10)

16:15 FA Trophy : Bromley vs Wrexham BT Sport 3 UK (CH-33)

16:30 Slovenia PrvaLiga : Mura Murska Sobota vs. NK Maribor Sport TV 1 Slovenia (CH-151) | Sport klub 3 Serbia (CH-103

17:00 Super Lig : Adana Demirspor vs Göztepe beIN Sports 1 Turkey (CH-62)

17:00 Super Lig : Hatayspor vs Giresunspor beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

17:00 Chile Primera Division : Palestino vs Cobresal TNT Sports HD Chile (CH-1)

17:00 Italy Serie A : Internazionale vs Sampdoria beIN Sports 2 France (CH-117) | Movistar Liga de Campeones (CH-435) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) Sport 3 Israel (CH-142)

17:00 Italy Serie A : Sassuolo vs Milan BT Sport ESPN (CH-34) | beIN Sports 1 France (CH-116) | SuperSport Football (CH-56) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | DAZN2 Germany (CH-427) | CH-71) | Arena Sport 3 Premium (CH-139) |

17:00 Peru Primera Division : Deportivo Municipal vs Alianza Lima Gol Peru (CH-12)

17:15 Taça de Portugal : Porto vs Tondela Sport TV1 Portugal (CH-49)

17:30 Serbia Superliga : FK Crvena Zvezda vs. FK Vozdovac Belgrade Arena Sport 1 Premium Serbia (CH-134)

17:30 Serbia Superliga : FK Partizan vs FK Radnički Niš Arena Sport 2 Premium (CH-135)

17:30 Russia Women's Football Championship : Rostov vs Krasnodar Match Premier Russia (CH-3)

17:30 Belgium First Division A : Club Brugge vs Anderlecht Eleven Pro League 1 Belgium (CH-2)

18:00 Arabian Gulf League : Al Ahli Dubai UAE vs. FC Baniyas Abu Dhabi Sports 1 (CH-29)

18:00 Arabian Gulf League : Al-Ittihad Kalba vs. Khor Fakkan Club Abu Dhabi Sports 2 (CH-86)

18:00 UEFA U17 European Championship : Luxembourg U17 vs Italy U17 Sport klub 4 Serbia (CH-104)

18:00 UEFA U17 European Championship : Germany U17 vs Israel U17 beIN Sports MENA English 2 (CH-90) | Sport klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 1 Israel (CH-140)

18:15 Morocco Botola Pro : Wydad Casablanca vs Khouribga Arryadia HD Morocco (CH-15)

18:30 Bulgaria Parva Liga : Botev Plovdiv vs Slavia Sofia Diema Sport 3 Bulgaria (CH-4)

18:30 Bulgaria Parva Liga : Cherno More vs CSKA Sofia Diema Sport 2 Bulgaria (CH-16)

18:30 Bulgaria Parva Liga : Levski Sofia vs Ludogorets Diema Sport Bulgaria (CH-17)

19:00 Norway Eliteserien : Hamarkameratene vs. Rosenborg BK Max Norway (CH-105)

19:00 Saudi Professional League : Al Ahli Saudi FC vs. Abha Club Saudi Sport Company 1 (CH-106)

19:00 Spain La Liga : Deportivo Alavés vs Cádiz  Movistar Laliga 1 (CH-18) | Eleven Sports 4 Poland (CH-19) | DAZN1 Germany (CH-426) | beIN Sports MENA 3 (CH-93)

19:00 Spain La Liga : Granada vs Espanyol  Movistar Laliga 2 (CH-539) | beIN Sports MENA 4 (CH-94) |

19:00 Spain La Liga : Osasuna vs Mallorca  Movistar Laliga (CH-84) | ESPN Deportes (CH-375) | Arena Sport 3 Premium (CH-139) beIN Sports MENA 2 (CH-92) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73)

19:30 Romania Liga I : FCSB vs CFR Cluj Digi Sport 1 Romania (CH-400)

19:30 Uruguay Primera Division : Danubio vs Defensor Sporting VTV+ (CH-391)

20:00 Italy Serie B : Monza vs Brescia Fox Soccer Plus (CH-14) | Sport klub 1 Serbia (CH-101)

20:00 Chile Primera Division : O'Higgins vs Colo-Colo TNT Sports HD Chile (CH-1)

20:00 Italy Serie A : Salernitana vs Udinese BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Football (CH-56) Match! Football 1 Russia (CH-136) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Sport 2 Israel (CH-141)

20:00 Italy Serie A : Venezia vs Cagliari BT Sport 2 UK (CH-32) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) |

20:00 Brazil Brasileirão : Corinthians vs São Paulo Premiere Brazil (CH-88) | Polsat Sport News Poland (CH-129) | Sport 3 Israel (CH-142)

20:00 Brazil Brasileirão : Fortaleza vs Fluminense Premiere 2 Brazil (CH-6)

20:00 Egypt Premier League : Al Ittihad Alexan. vs. Pyramids FC Ontime Sports Egypt (CH-55)

20:00 Argentina Primera División : Boca Juniors vs Tigre Arena Sport 2 Croatia (CH-433) | Arena Sport 2 Premium (CH-135) | Sport 1 Israel (CH-140)

20:30 Copa América De Futebol De Areia : Venezuela vs Brasil SportTV Brazil (CH-78)

21:00 Spain La Liga : Barcelona vs Villarreal Astro SuperSport 5 (CH-43) | SuperSport Variety 3 (CH-418) | Movistar Laliga (CH-84) | beIN Sports 1 France (CH-116) | TSN2 (CH-112) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | beIN Sports MENA 1 (CH-91) |

21:00 Spain La Liga : Real Sociedad vs Atlético Madrid  Movistar Laliga 1 (CH-18) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Arena Sport 3 Premium (CH-139) | Eleven Sports 3 Poland (CH-428) | beIN Sports MENA 2 (CH-92)

21:00 Spain La Liga : Sevilla vs Athletic Club beIN Sports MENA 3 (CH-93) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN Sports 3 France (CH-118) | ESPN2 BR (CH-82)

21:00 Canadian Premier League : Edmonton vs Atlético Ottawa Fox Sports 2 USA (CH-2)

21:30 Peru Primera Division : Ayacucho vs Melgar Gol Peru (CH-12)

22:00 MLS : Charlotte vs Vancouver Whitecaps TSN1 (CH-111) | Polsat Sport News Poland (CH-129)

22:00 MLS : New York City vs Chicago Fire FreeSports TV UK (CH-3)

22:30 Chile Primera B : CD Cobreloa Calama vs. Arturo Fernandez Vial TNT Sports HD Chile (CH-1)

23:00 MLS : Inter Miami vs New York RB Sky Sports Football (CH-35) |

23:00 Brazil Brasileirão : Brasiliense vs Atlético Mineiro SporTV Brazil (CH-78) | Premiere Brazil (CH-88)

00:00 MLS : Dallas vs Minnesota United Bally Sports North (CH-4) |

00:00 Peru Primera Division : Binacional vs Sport Huancayo Gol Peru (CH-12)

00:30 MLS : SJ Earthquakes vs Sporting KC NBC Sports California (CH-5)

01:00 Chile Primera Division : Ñublense vs Curicó Unido TNT Sports HD Chile (CH-1)

01:00 MLS : Austin vs Orlando City SC Sport TV2 Portugal (CH-74)

01:00 MLS : Colorado Rapids vs Seattle Sounders FC Altitude Sports (CH-6)

01:00 MLS : LA Galaxy vs Houston Dynamo FreeSports TV UK (CH-3) |

01:30 Argentina Primera B Nacional : San Martín Tucumán vs Tristán Suárez TyC Sports Argentina (CH-13)

02:06 Liga MX : Pachuca vs América TUDN USA (CH-66) | Univision (CH-131)

03:00 MLS : Portland Timbers vs Philadelphia Union Fox Sports 1 USA (CH-39) FreeSports TV UK (CH-3)

Home Privacy Policy Contact

livefootballsite - Copyright